Meie lugu

K.B. Passage on Tallinnas tegutsev pereettevõte, mille asutas 2011. aastal Kristin Benjamin. Täna on ettevõtte eesotsas Jaanus ja Kirke Britt Benjamin, kelle eestvedamisel on ettevõttes säilinud kooslus innovatsioonist ja traditsioonist, hoides elus Kristin Benjamini visiooni ning juhtides ettevõtet dünaamilisema tuleviku suunas.

Kristini unistus oli toota kvaliteetseid naisterõivaid ning kujundada innovatsiooniprotsessi Eesti rõivatööstuses. Selle unistusega ladus Kristin ettevõttele tugeva vundamendi, mis on taganud aastate jooksul K.B. Passage’i arengu ja edu. Tänaseks on ettevõte laiendanud tootekategooriaid, suurendanud meeskonda ning täiustanud pidevalt erialaseid oskuseid ja teadmisi. Meie areng peegeldab meie pühendumist kõrgetasemelisele rõivatootmisele ning eesmärki samas vaimus jätkata.

K.B. Passage’i tugevus tugineb meie pühendunud meeskonna pikaajalisele kogemusele. 25-liikmelise naiskonnaga, kellest mitmed on koos töötanud üle 10 aasta, tagame me sujuva ja kvaliteetse meeskonnatöö. Meie töötajate pikaajaline koostöö soodustab harmoonilist töökeskkonda, võimaldades säilitada täpsust ja efektiivsust igas projektis.

Meie väärtused põhinevad aususel, paindlikkusel, kvaliteedil ja loovusel. Need põhimõtted on meie tegevuse nurgakiviks, edendades jätkusuutlikke suhteid tööstuses ning tagades eduka koostöö meie partnerite ja klientidega. Me usume, et ausus loob usaldust, paindlikkus võimaldab meil kohanduda kliendi vajadustega, kvaliteet tagab klientide rahulolu ning loovus on innovatsiooni tõukavaks jõuks.